İstanbul ofis taşıma

Ceylan nakliyat firmamız İstanbul Hadımköy merkezli bir Nakliyat firmasıdır. İstanbul ofis taşıma işlemleri konusunda yılların tecrübesiyle hizmet vermektedir. İstanbul şehiriçi yada İstanbuldan Türkiyenin herhangi bir iline gidecek ofis malzemelerinizi güvenli ve sigortalı bir şekilde taşımaktadır.

Tüm ofis malzemeleriniz uzman kadromuzla paketlenip kolilenerek asansörlü araçlarımızla kattan indirip araca yükleyip yine teslim edileceği adreste asansörlü araçlarımızla kata çıkarılmaktadır.

Marangoz personellerimiz tüm mobilyalarınızı demonte hale getirip zarar görmesini engelleyecek şekilde araca yükleyip teslimat noktasında tekrar kurulumunu yapmaktadır.

Kırılma dökülme çarpma ve benzeri gibi durumlara karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz içiniz rahat olsun biz güvenle eşyalarınızı taşıyalım.

Taşınacak eşyalarınız için İstanbulun 39 ilçesinde adresinize aynı gün ekspertiz elemanlarımızı yollayarak ücretsiz olarak fiyat teklifi sunulmaktadır.

Firmamız uygun fiyat garantisiyle hizmet vermektedir bizden fiyat teklifi almak için iletişim sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Profesyönel ofis taşıma

Tüm taşıma ekibimiz profesyönel personellerden oluşmaktadır tamamı yıllardır bizimle çalışmakta olan personellerden oluşmaktadır araçlarımızı süren şoförlerden hamallara kadar tüm personelimiz minimum 5 yıldır firmamızda çalışmaktadır.

 

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.