İstanbul Bolu kamyon nakliyat

Ceylan ambarı 1995 yılından beri İstanbul Bolu kamyon nakliyat hizmeti vermektedir.

İstanbul dan Bolu ya gidecek ürünleriniz var kamyon ihtiyacınız mı var ? Ceylan ambarı size yeter geniş kamyon ağımız sayesinde kamyon talep etmeniz durumunda İstanbulun 39 ilçesinde adresinize 1 saat içerisinde kamyon gönderilir.

Uzun şase , kısa şase , kapalı kasa ve açık kasa kamyonlarımız mevcuttur. Her yüke uygun ölçüde araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Firmamız İstanbul Bolu kamyon nakliyat konusunda en uygun fiyatlı hizmeti vermektedir. En uygun fiyatlı hizmeti sunabilmemizin başlıca sebepleri geniş müşteri portföyümüz oluşundan kaynaklanmaktadır.

Sürekli firmamızdan kamyon hizmeti alacak müşterilerimize cari hesap açılarak haftalık / 15 günde bir ve aylık ödeme yöntemiyle çalışmaktayız.

İstanbul Bolu kamyon nakliyat fiyat teklifi almak için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Sigortalı taşımacılık

Ürünlerinizi sigortalı olarak taşımaktayız 250.000 TL ye kadar olan gönderilerinizi biz sigortalıyoruz daha yüksek meblalı ürünleriniz mevcutsa taşıma öncesinde size bildireceğimiz plaka ile yüklerinizi sigorta yaptırmanızı önemle rica ederiz.

Komple taşımacılık nedir

Bir firmaya yada şahısa ait yükün tek bir taşıma aracına yüklenerek yapılan nakliyesine komple taşımacılık denilmektedir.

Ucuz kamyon nakliyat

Ucuz kamyon nakliyat firması mı arıyorsunuz ? Ceylan nakliyat en ucuz kamyon nakliyat hizmetiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır bizden fiyat teklifi almadan kamyon nakliyat ihtiyaçlarınıza çözüm bulmayın.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.