Ceylan ambarı 1998 yılında İstanbul da kurulmuştur.

Kuruluşumuzda ilk açtığımız hat Ankara dır sırasıyla İzmir ve Bursa eklenmiştir. Yıllar içerisinde Türkiyenin 81 vilayetinde örgütlenmeyi başardık.

Firmamız Ambar , Nakliyat ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Şehir içi ve şehirler arası parsiyel taşımacılık ve komple taşımacılık hizmetleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

GÖKHAN ŞEN

CEO VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Gece gündüz Ceylan ambarı aracılığı ile siz değerli müşterilerimize yenilikçi hizmetler verebilmek için canla başla çalışmaktayım. Nakliye sektörü içerisinde olmaktan çok keyif almaktayım sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için sürekli çalışıyoruz.

EMİNE SEVGİ

COO (Chief Operating Officer)

Ceylan ambarında 10 yıldır Coo (Operasyon Direktörü) olarak görev almaktan dolayı çok mutluyum bu ailenin içinde siz değerli müşterilerimize sürekli gelişen teknoloyi nakliye sektörüne pekiştirmek çok keyifli siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan dolayı kıvanç duymaktayım.

EMRE ALPTEKİN

İNSAN KAYNAKLARI

Ceylan ambarında insan kaynakları bölümünde olmak ve Ceylan ambarını her daim zirvede tutabilmek için çabalamak beni çok mutlu ediyor herzaman müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için kendimizi geliştiriyoruz.

Merve NUR

MUHASEBE ŞEFİ

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine. I am so happy, my dear friend, so sense.

İBRAHİM GÖKŞEN

SATIN ALMA

Ceylan ambarı Satın alma müdürü olarak 5 yıldır siz değerli müşterilerimize katma değerli hizmetler sunabilmek için gece gündüz çalışıyoruz.

JULİA JACK

YURT DIŞI SORUMLUSU

Ceylan ambarı müşterilerimizin Avrupa gönderilerini koordine etmekle sorumlu olarak gece gündüz çalışmaktayız. Avrupa ya en uygun fiyatlarla nakliye hizmetleri için çalışıyoruz.