Çorlu ambar

Çorlu dan Türkiye'nin tüm şehirlerine ambar hizmeti veriyoruz geniş acente ve şube ağımız sayesinde yükünüz 2 gün içerisinde adrese teslim edilmektedir en uygun fiyat garantisi için bizi arayınız.

Ceylan ambarı İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin 81 iline ürünlerinizi taşımaktadır. Türkiye'nin tüm illerine Çorlu dan yüklerinizi taşıyoruz.

Ceylan ambarı olarak şirketimiz gün içinde sürekli olarak Çorlu ambarı için İstanbul , Ankara , İzmir , Bursa , Adana , Gaziantep ve Antalya başta olmak üzere Türkiye'nin tüm şehirlerine karşılıklı seferler ile araçlarımız hizmet vermektedir. Çorlu ambarı olarak 24 saat içerisinde ürünleriniz Türkiye'nin 81 ilinde adrese teslim edilmektedir.

Firmamızın Türkiye'nin 81 şehrinde acente ve şubesi mevcuttur bu sayede günlük olarak eşyalarınızı Çorlu da adresinizden alıp  belirttiğiniz adresinize 2 gün içerisinde teslim etmekteyiz. Adresten ürün alıp adrese teslim hizmeti sunuyoruz.

Kaliteli hizmeti uygun fiyat politikasıyla birleştiren firmadır ceylan ambarı sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimize en hızlı en ekonomik hizmeti sunmak gayesiyle her gün yeni güne başlangıç yapmaktayız.

Çorlu kamyonet nakliyat hizmetimiz başlamıştır Çorlu şehir içi yada Çorlu İstanbul kamyonet nakliye ihtiyacınız için 7/24 yanınızdayız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Çorlu parça yük için fiyat teklifi almak ve adresinize araç talep etmek için 0552 938 83 00 numaralı telefondan Ceylan ambarı müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Çorlu ambar firması tercih ederken ilk arayacağınız firma ceylan ambarıdır gerek geniş müşteri portföyümüz gerek geniş araç ağımız gerek uzman kadromuz sayesinde Türkiye'nin en hızlı en uygun fiyatlı Çorlu ambar firması olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Çorlu dan Türkiye'nin herhangi bir şehrine gidecek yükünüz mü var geniş acente ve şube ağımız sayesinde 2 günde teslimat yapıyoruz.

Çorlu ambar fiyatlarımız koli başlangıç fiyatları 7 tl + kdv dir 0-10 desi / 0-10 kg aralığı için geçerli fiyatlardır daha büyük koli ve malzemeleriniz için bizi arayın sizlere fiyat teklifimizi telefonu kapatmadan hızlıca verelim diğer firmalarda olduğu gibi değiliz o onun numarasını o onun numarasını şu şunun numarasını gibi asla müşteriye vakit kaybettirecek işlemler yoktur telefonu ilk kaldıran müşteri temsilcimiz sizlere fiyat konusunda yardımcı olacaklardır.

Çorlu Ankara ambar taşımacılığı her gün karşılıklı seferlerle yapmaktayız Çorlu dan Ankara ya ve Ankara dan Çorlu ya her gün tır çıkışlarımız vardır bugün teslim aldığımız malzemeler ertesi gün Ankara da adrese teslim edilmektedir.

Çorlu ambar yüklerinizi sigortalı olarak taşımaktayız sizin kafanız rahat olsun diye 100.000.00 TL ye kadar tüm gönderilerinizi sigortalayarak sevk ediyoruz içiniz rahat yükünüz rahat etsin.

Çorlu ambarı ikitelli

İkitelli Çorlu ambarı hizmeti vermekteyiz ikitelli bölgesinde sürekli boş araçlarımız mevcuttur araç talebinde bulunduğunuz andan itibaren maksimum 60 dakika içerisinde ikitellide adresinize araç yönlendirilmesi yapılmaktadır.

Çorlu Parsiyel taşımacılık ve Çorlu komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz ister 2 çuval ister 200 çuval malzemeniz olsun tüm eşyalarınızı Çorludan tüm Türkiye ye güvenle taşımaktayız. Ceylan ambarı yükünüzü taşır.

Çorlu şehir içi ürün toplama araç filomuz ; on adet kamyonet , on adet kamyon ve on adet ducato ile hizmet vermekteyiz. Açık , kapalı , uzun şase ve kısa şase araçlarımız mevcuttur her yüke uygun ölçülerde araçlarla hizmet veriyoruz.

Çorlu ambarı istoç

Firmamız İstoç Çorlu ambarı hizmeti vermektedir İstoç esnafına uygun fiyatlarla Çorlu ambarı hizmeti vermekteyiz Çorluya gidecek eşyalarınızı istoçta adresinizden teslim alıp Çorlu da adresinize teslim ediyoruz.

Ödeme yöntemlerimiz cari müşterilerimiz için fatura kesim tarihinden itibaren 15 gün , 1 ay ve 2 ay vade olabilmektedir yüksek meblağlı ödemeleriniz için çek ödemesi kabul edilmektedir.

Firmamızdan sürekli nakliye hizmeti alan müşterilerimize verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile online kargo takibi bölümünden kargolarının tüm hareketlerini online olarak görebilmektedirler. Malzemeleriniz teslim edildikten sonra ıslak imzalı evrakı online olarak görebilirsiniz.

Ne tür malzemeler taşıyoruz ? Taşınması kanunen yasak olmayan yanıcı ve patlayıcı olmayan her türlü malzemeyi taşıyoruz koli , çuval , bidon , palet , varil , ibc tank , ev eşyası , büro eşyası , elektronik eşya , sandık ve benzeri her türlü malzemelerinizi güvenle taşıyoruz.

Çorlu büro ve ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz Çorludan gidecek büro ve ofis mobilyalarınız mı var siz zahmet etmeyin paketlemesi dahil tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize yapıyoruz size kalan sadece oturmak.

Çorludan gidecek atm yada banka malzemelerimi var atm , banka şubesi ve para kasası gibi taşımacılık işlemleriniz mi var uzman kadromuzla Çorludan gidecek bankacılık malzemelerinizi taşıyoruz.

Çorlu komple kamyon ve Çorlu komple tır yükünüz için 7/24 tır ve kamyonlarımızla hizmetinizdeyiz size bir telefon kadar uzağız iletişim sayfasında iletişim bilgilerimiz mevcuttur.

Çorlu parsiyel yük taşımacılığı çok önemli bir konudur çoğu firmada malzemeleriniz zarar görebilmektedir kırılıp dökülebilmekte makinalarınız zarar görebilmekte beyaz eşyalarınız çizilebilmektedir firmamız hamalından yüklemecisine forkliftçisine kadar tüm personeli uzman ekipten oluşmaktadır konusunda uzman olmayan hiç bir personeli barındırmaz ceylan ambarı.

Çorlu teslimat süresi

İstanbul Çorlu arası yüklerinizi 24 saat içerisinde adresinize teslim ediyoruz. Bugün adresinizden aldığımız malzemeler ertesi gün adrese teslim ediyoruz. Olumsuz hava koşulları araç arızası ve benzeri koşullar hariç tutulmak kaydıyla sözümüzün arkasındayız.

İstanbul Ürün Toplama ve dağıtım noktalarımız

Adalar, Arnavutköy den, Ataşehir, Avcılardan, Bağcılar, Bahçelievler den, Bakırköy, Başakşehir de, Bayrampaşa dan, Beşiktaş, Beykoz dan, Beylikdüzü, Beyoğlu da, Büyükçekmece, Çatalca da, Çekmeköy de, Esenler, Esenyurt, Eyüp te, Fatih de, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy de, Kağıthane, Kartal dan, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik ten, Sancaktepe, Sarıyer, Şile de, Silivri den, Şişli, Sultanbeyli, Sultangazi de, Tuzla, Ümraniye den, Üsküdar, Zeytinburnu, Ataşehirden, Florya, Güneşli , Okmeydanı, Samandra dan, Zekeriyaköy, Kavacık, Hadımköy den, Emirgan, Eminönü, Sirkeci den, istoçtan Çorlu ambarı için ürün alımı , toplama ve dağıtımı yapıyoruz.

Çorlu Ekspres kargo

Acil Çorlu yükünüz mü var ? Ceylan ambarı acil gönderilerinizde yanınızda şuan için sadece İstanbul dan Çorlu ilçesine gidecek acil yüklerinizi sabah teslim ederseniz akşam üstü teslim öğleden sonra verirseniz ertesi sabah 08:00 da teslim ediyoruz.

Yanlış duymadınız öğlene kadar firmamıza teslim ettiğiniz Çorlu yüklerinizi aynı gün adrese teslim ediyoruz.

Öğleden sonra teslim ettiğiniz yüklerinizi ertesi sabah 08:00 da adrese teslim ediyoruz.

Daha fazla bilgi için iletişim sayfasındaki bilgiler bölümünden bize ulaşınız.

Çorlu şehirler arası taşımacılık

Ceylan ambarı Çorlu şehirler arası taşımacılık hizmeti vermektedir. Çorlu dan Türkiye nin her yerine aynı gün adresinizden eşyalarınız alıp sevk ediyoruz , Türkiye'nin her yerinden Çorlu ya gidecek yüklerinizi aynı gün adresinizden alıp Çorlu ya sevk ediyoruz. Şehirler arası taşımacılık bizim işimiz yıllardır Çorlu şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Çorlu araç nakliyesi

Ceylan ambarı her marka arızalı , kazalı araçlarınıza nakliye hizmeti vermektedir. Araç taşıma için özel araçlar pahalıya taşıma işlemini yaptığı için ambar ile araçlarınızı taşıtmak neredeyse yarı yarıya daha ucuza mal olmaktadır. Tır ve kamyonlarımızda sizin araçlarınızı parça yük olarak aracın en arka bölümünde taşımaktayız. Araç taşıma ve oto yedek parça taşıma hizmetlerimiz için lütfen bizi arayınız.

Parsiyel taşımacılık

Ceylan ambarı Çorlu parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Türkiye'nin neresinden olursa olsun parsiyel yükleriniz güvenli bir şekilde 2 gün içerisinde Çorlu da adrese teslim edilmektedir. Parsiyel taşımacılık hizmetleriniz için güvenilir partneriniz Ceylan ambarıdır fiyat teklifi almak için bizi aramayı unutmayınız.

Komple taşımacılık

Ceylan ambarı Çorlu komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Türkiye'nin neresinden olursa olsun komple yüklerinizi güvenli bir şekilde 24 saat içerisinde Çorlu da adrese teslim edilmektedir. Komple taşımacılık hizmetleriniz için güvenilir partneriniz Ceylan ambarıdır fiyat teklifi almak için bizi aramayı unutmayınız. Komple taşımacılık hizmetlerinde en az 1 kamyonet yükünüz olması gerekmektedir kamyonet , kamyon ve tır bazında komple yüklerinizi taşımaya talibiz.

Antrepomuz

İstanbul da 25.000 m2 kapalı alanlı antrepomuz mevcuttur hadımköy bölgesinde müşterilerimize bu alanda depolama hizmeti de sunmaktayız.

Çorlu da 20.000 m2 kapalı alanlı antrepomuz mevcuttur organize sanayi bölgesinde müşterilerimize bu alanda depolama hizmeti de sunmaktayız.

Hizmet alanlarımız

Ambar hizmetleri , Banka taşımacılığı , Ağır yük taşımacılığı , Büro ve ofis taşımacılığı , Parsiyel yük taşımacılığı , komple yük taşımacılığı , Parça eşya taşımacılığı , Stand ve fuar taşımacılığı , Şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmetlerimiz genel hizmet başlıklarımızdır.

Çorlu kargo

Ceylan ambarı firmamız Çorlu kargo hızında ambar hizmeti vermektedir. Çorlu ilçesine kargo hızında gönderiler yapmak için Ceylan ambarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Olumsuz hava koşulları dışında tüm zamanlarda İstanbul Çorlu ambarı olarak 2 gün içerisinde ürünlerinizi Çorlu merkez ilçelerde adrese teslim ediyoruz dış ilçeler 1 gün gecikmeli olarak teslim edilmektedir.

Çorlu şehir içi nakliyat

Çorlu şehir içi nakliyat ihtiyacınız mı var ? Firmamızın Tekirdağ ilinde deposunda her daim hazırda bekleyen kamyonet , kamyon ve tırları mevcuttur yükünüze uygun ölçülerde araçlarımızla şehir içi yüklerinizi sigortalı olarak güvenle taşıyalım. Açık yada kapalı kasa uzun şase yada kısa şase farketmeksizin tüm yüklerinize uygun araçlarımızla Çorlu şehir içi nakliye hizmeti sunuyoruz.

Zincir market taşımacılığı

Ceylan ambarı uzun yıllardır Türkiye geneli 81 ile zincir market taşımacılığı hizmeti vermektedir. Zincir market taşımacılığı komple taşımacılık ve parsiyel taşımacılığın bir parçasıdır tüm zincir marketlere 1 koli yada 100 koli farketmeksizin Çorlu dan Karsa tüm ilçelerdeki tüm zincir marketlere teslimat hizmetimiz vardır Tekirdağ ilimizdeki tüm zincir marketlere ürün teslimatımız mevcuttur.

Proje taşımacılığı

Ceylan ambarı Türkiye'nin herhangi bir noktasındaki gabari dışı kabul görmüş , ağır ve hacimli malzemelerinizi Çorlu ya özel donanımlı araçlarıyla proje dahilinde taşımakta sevk etmektedir. Proje taşımacılığı hizmetimizde tüm yük taşıyan araçlarımızı önden ve arkadan eskort hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. 1995 yılından beri Proje taşımacılığı hizmeti vermenin öz güveniyle Proje taşımacılığı işlerinizde en uygun fiyat garantisiyle yanınızdayız.

Kuryeli taşımacılık

Ceylan ambarı firmamızın tüm araçlarında kuryeleri mevcuttur. Kuryeler taşımacılık işlemlerinde neden önemlidir ? Araca malzemelerinizin düzgün kırılmayacak zarar görmeyecek şekilde istiflenmesi çok önemlidir malzemelerinizin şehir içi ürün toplama araçlarından şehirler arası gidecek tır ve kamyonlara aktarılmasında kaybolması zarar görmesi gibi konuların önüne geçebilmenin en önemli konusu kuryelerdir tüm şehir içi ürün toplama ve dağıtım araçlarımız kuryeli olarak faaliyet göstermektedir. Taşıma firması tercihinizde bu faktörleride göz önüne almanız malzemelerinizin sağlıklı bir biçimde varacağı noktaya gitmesi konusunda önem arz etmektedir.

İhbarlı teslimat

Ceylan ambarı ambar sektöründe çığır açacak yenilikleri müşterileriyle buluşturan bir firmadır. Firmamıza teslim ettiğiniz malzemenin teslimat günü farklı bir günmü yada ürünün teslim edileceği firma şu saattemi malzememi getir diyor yada firmaya teslimata gitmeden önce telefon ile arayıp randevumu alalım ? İhbarlı teslimat hizmetimiz tam size göre ihbarlı teslimat hizmetlerimizde normal gönderi fiyatına ihbarlı teslimat hizmetimiz kısa bir süreliğine hizmetinizdedir. İleride fiyat farkı yansıyacaktır kısa süreli kampanya olarak ücretsizdir.

7/24 Online takip

Ceylan ambarı firmamıza teslim ettiğiniz ürünlerinizi online olarak web sitemizden tüm hareketlerini izleyebilirsiniz şehir içi aracına yüklenmesi indirilmesi depoda beklemeye alınıyorsa bekletilmesini kamyona yada tıra yüklenmesini tüm hareketlerini online olarak kargo takip bölümümüzden izleyebilirsiniz. Malzemeleriniz müşterinize teslim edildikten sonra müşterinizin imzaladığı teslim evrağını online olarak görebilirsiniz.

Kata teslimat / Rafa ürün dizme

Ambar firmalarında en büyük yaşadığınız sıkıntıların başında kata ürün çıkartma ve rafa ürün dizdirme gibi problemler yaşadığınız aşikar Ceylan ambarında bu problemlerinize çözüm getirecek hizmetlerimizde var müşteriniz avm de ürünlerin kata çıkarılmasını mı istiyor ? yada hastanede rafa ürün dizilmesini mi istiyor müşteriniz bu gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığınız durumlarda ekstra hamaliye ücreti karşılığında Ceylan ambarı bu hizmeti de sizlere sunuyor hizmet almadan önce firmamıza belirtmeniz gerekmektedir.

Çorlu Dağıtım

Çorlu da Dağıtılması gereken broşür , insert , el ilanı yada promosyon ürünleriniz mi var ? Çorlu dağıtım hizmetiyle yanınızdayız Ceylan ambarı tüm Türkiye'nin 81 ilinde tüm ilçelerde uzman personeliyle marketlerinizin insertlerini dağıtmaya hazır iletişim sayfamızdan bize ulaşınız.

Firmamız ; Çorlu ambar , Çorlu parça yük taşıma , Çorlu parsiyel taşımacılık , Çorlu ağır yük nakliyatı , Çorlu büyük nakliyat aracı , Çorlu küçük nakliyat aracı gibi hizmetler vermektedir. Ceylan ambarının uzman kadrosuyla ham madde taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Ceylan ambarı yapar herkes izler.

Çorlu kamyon nakliye hizmetleri

Ceylan ambarı Çorlu kamyon nakliye hizmeti vermektedir. Çorlu dan İstanbul'a , Çorlu dan Ankara ya , Çorlu dan İzmir'e , Çorlu dan Bursa ya Çorlu dan Gaziantep'e , Çorlu dan Sivas'a , Çorlu dan Malatya ya , Çorlu dan Antalya ya , Çorlu dan Hakkari ye , Çorlu dan Mersin'e , Çorlu dan Adana ya , Çorlu dan Diyarbakır'a , Çorlu dan Manisa ya , Çorlu dan Muğla ya , Çorlu dan Elazığ'a , Çorlu dan Adıyaman'a , Çorlu dan Bitlis'e , Çorlu dan Samsun'a , Çorlu dan Trabzon'a , Çorlu dan Çorum'a Çorlu dan Kocaeli ye , Çorlu dan İzmit'e , Çorlu dan Eskişehir'e Çorlu dan Denizli ye ve Tüm Türkiye ye Çorlu dan komple kamyon nakliye hizmeti veriyoruz. En uygun fiyatlı kamyon nakliye hizmeti için Ceylan ambarından fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Çorlu ambarı Anadolu yakası

Çorlu ambarı Anadolu yakası firmamız her gün karşılıklı seferler ile Anadolu yakasından Çorlu ya çıkış yapmaktadır. Çorlu ambarı Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerden adresten ürün alımı yapmakta olan firmamız geniş araç ağıyla siz değerli müşterilerimiz sipariş verdikten çok kısa bir süre içerisinde adrese araç yönlendirilmektedir aynı gün ürünler araca yüklenip sevk edilmektedir maksimum 2 gün içerisinde adrese teslim hizmeti vermekteyiz. Bazı Çorlu ambarı Anadolu yakası firmaları adresten ürün alımı ve adrese teslimat için ekstra ücretler talep etmektedirler firmamız asla adresten ürün alımı için ekstra ücret talep etmez ürünleriniz sigortalı olarak güvenle taşınır.

Çorlu ambarı Anadolu yakası Tuzla , Gebze , Samandıra , Kadıköy , Sultanbeyli ve diğer tüm ilçelere servisimiz mevcut en uygun fiyatlar ile yükünüzü taşıtmak için Ceylan ambarı haftanın 6 günü hizmet vermektedir.

Çorlu ambarı Anadolu yakası olarak parsiyel taşımacılık ve komple taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Parça eşyalarınızı en uygun fiyatlar ile taşıyoruz fiyatlarımıza sigorta bedeli dahildir.

Çorlu ambarı Anadolu yakası fiyat teklifi almak ve adresinize araç talep etmek için 0552 938 83 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Çorlu taşımacılık

Ceylan ambarı Çorlu taşımacılık hizmetleri vermektedir. Siz de en uygun fiyatlar ile taşımacılık hizmetlerimizden faydalanmak için acele edin en uygun fiyatlar ile yükünüzü taşıyalım. Firmamız İstanbul Çorlu taşımacılık hizmetleri konusunda diğer firmalara göre %25 daha uygun fiyat politikası izlemektedir.

Firmamızı diğer firmalara göre öne çıkaran başlıca faktör hızlı teslimat , kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıdır. Nakliye çözümleri çoğu zaman firmalara ağır külfetler getirebilmektedir firmaların kanayan yarasına çare bulabilmek için teknolojik çözümler ile fiyatları minimum düzeylere düşürmeye çalışmaktayız.

Çorlu parça eşya taşımacılığı konusunda özveri ve güvenle her geçen gün dahada büyüyerek müşteri portföyümüzü arttırarak sizlere her geçen gün daha uygun ve kaliteli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Firmamız taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama ve paketleme hizmetleriyle firmaların tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmeye yönelik hizmetler vermektedir biz sizin için depolama ve taşımacılık faaliyetlerini yapıyoruz size kalan işinize odaklanmak.

Firmamız Türkiye genelinde örgütlenmeyi başarmıştır bu sayede Türkiyenin her hangi bir şehrinden Çorlu ya ve İstanbula gidecek yükünüzü güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Hizmet verdiğimiz şehirler

 • Çorlu Adana ambar
 • Çorlu Erzincan ambar
 • Çorlu Manisa ambar
 • Çorlu Van ambar
 • Çorlu Adıyaman ambar
 • Çorlu Erzurum ambar
 • Çorlu Mersin ambar
 • Çorlu Yozgat ambar
 • Çorlu Afyon ambar
 • Çorlu Eskişehir ambar
 • Çorlu Mardin ambar
 • Çorlu Zonguldak ambar
 • Çorlu Ağrı ambar
 • Çorlu Gaziantep ambar
 • Çorlu Muğla ambar
 • Çorlu Kahramanmaraş ambar
 • Çorlu Ankara ambar
 • Çorlu Giresun ambar
 • Çorlu Muş ambar
 • Çorlu Aksaray ambar
 • Çorlu Antalya ambar
 • Çorlu Bursa ambar
 • Çorlu Gümüşhane ambar
 • Çorlu Nevşehir ambar
 • Çorlu Bayburt ambar
 • Çorlu Artvin ambar
 • Çorlu Hakkari ambar
 • Çorlu Niğde ambar
 • Çorlu Karaman ambar
 • Çorlu Aydın ambar
 • Çorlu Hatay ambar
 • Çorlu Ordu ambar
 • Çorlu Kırıkkale ambar
 • Çorlu Bilecik ambar
 • Çorlu Isparta ambar
 • Çorlu Rize ambar
 • Çorlu Batman ambar
 • Çorlu Bingöl ambar
 • Çorlu İstanbul ambar