Ambar kargo nakliyat istanbul

Ceylan ambarı ; Ambar , Kargo , Nakliyat İstanbul ilinde hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’nin 81 iline Ambar , Kargo ve Nakliyat hizmetleri sunuyoruz İstanbul merkezli firmamızda.

Tüm gönderileri sigortalı olarak taşımaktayız yükleriniz 150.000.00 TL tutarına kadar sigortalı olarak sevk edilmektedir.

Fiyat teklifi almak ve adresinize araç talep etmek için 0552 938 83 00 numaralı telefondan Ceylan ambarı müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Bugün adresinizden alınan ürünler Trakya ya ertesi gün , Marmara bölgesine ertesi gün , Ege bölgesine ertesi gün Güneydoğu , Karadeniz ve doğu Anadolu bölgelerine 2 gün içinde teslim edilmektedir.

Ambar yükünüz mü var Türkiye’nin 81 vilayetine hızlı bir şekilde İstanbul dan sevk ediyoruz.

Firmamız Kargo hızında nakliyat hizmeti vermektedir 1 koli yada 200 koli fark etmeksizin tüm yüklerinizi güvenli bir şekilde taşıyoruz.

İstanbul un 39 ilçesinden adresten alım hizmetimiz vardır.

Adalar dan, Arnavutköy de, Ataşehir den, Avcılar da, Bağcılar dan, Bahçelievler den, Bakırköy de, Başakşehir den, Bayrampaşa da, Beşiktaş ta, Beykoz dan, Beylikdüzü nden, Beyoğlu nda, Büyükçekmece de, Çatalca dan, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt tan, Eyüp ten, Fatih te, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy den, Kağıthane, Kartal dan, Küçükçekmece den, Maltepe, Pendik, Sancaktepe den, Sarıyer, Şile den, Silivri, Şişli, Sultanbeyli den, Sultangazi den, Tuzla da, Ümraniye, Üsküdar dan ve Zeytinburnundan alım yapmaktayız.

Ceylan ambarı olarak firmamız Ambar , Kargo ve Nakliyat hizmetleri vermektedir. Firmamız genel merkezi Hadımköy dedir İstanbul un tüm ilçelerinden adresten ürün alımı yapmaktayız.

İstanbul da ürün toplama ve ürün dağıtım hizmetleri için 15 minibüs , 15 kamyonet ve 10 kamyon ile Türkiye geneli yüklerinizi adresinizden alıyoruz ve adrese teslim ediyoruz.

Ceylan ambarı ürünlerinizi özenle yükle güvenle teslim eder.

İstanbul parsiyel taşımacılık

Ceylan ambarı İstanbul parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. İstanbul dan Türkiye’nin 81 iline parsiyel yüklerinizi güvenli bir şekilde taşıyoruz 2 koli yada 200 koli fark etmeksizin tüm yüklerinizi adresinizden alıyor adresinize teslim ediyoruz.

İstanbul komple taşımacılık

Ceylan ambarı İstanbul komple taşımacılık hizmeti vermektedir. İstanbul dan Türkiye’nin 81 iline komple yüklerinizi güvenli bir şekilde taşıyoruz komple kamyonet , komple kamyon yada komple tır yükleriniz için bizimle iletişim kurun en uygun fiyata yüklerinizi taşıyalım.

Ambar Kargo Nakliyat İstanbul

Türkiye’nin her yerinden İstanbul’a ve çorlu ya gidecek yüklerinizi adresinizden teslim alıp İstanbul ve Çorlu da 2 gün içerisinde adresinize teslim ediyoruz Kargo hızında ambar ve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Şehir içi taşımacılık

Ambar Kargo Nakliyat firmamız şehir içi taşımacılık ve nakliyat hizmeti vermektedir. Şehir içi 1 koli yada 100 koli fark etmeksizin tüm yükünüz adresten alınıp adrese teslim edilmektedir en fazla 1 saat içerisinde şehir içi nakliye aracı adresinize yönlendirilir. İhtiyacınız olan kamyonet , kamyon yada tır mı tüm ihtiyaçlarınıza uygun araçlarımız mevcuttur.

Çalıştığımız şehirler

İstanbul , Ankara , İzmir , Bursa , Gaziantep , Diyarbakır , Hatay , Adana , Mersin , Kocaeli , Tekirdağ , Çorlu , Manisa , Van , Edirne , Sivas , Antalya , Samsun , Kastamonu , Sinop , Malatya , Elazığ , Adıyaman , Şanlıurfa ve Türkiye’nin tüm şehirlerine çalışıyoruz tüm şehirlerde şubelerimiz mevcuttur.

Ambar Nakliyat

Ceylan ambarı uzun yıllardır Ambar Nakliyat hizmeti vermektedir. Firmamızın uzun yıllardır ambar nakliyat hizmetleri verebilmesinin başlıca sebepleri en uygun fiyatla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan kaynaklanmaktadır kendi öz mal araçlarımızla Türkiye geneli ambar nakliyat hizmeti verdiğimizden ötürü fiyatlarımız minimum düzeydedir.

Acil nakliyat

Ambar kargo olarak acil nakliyat yüklerinizi 1 saat içerisinde araçlarımız ile adresinizden alıp gideceği yere götürüyoruz kısa mesafelerde Çorlu , Tekirdağ , Kocaeli , Edirne , Eskişehir , Bursa gibi noktalara aynı gün teslim ediyoruz uzun mesafeleri ertesi gün sabah teslim ediyoruz acil nakliyat yükünüz özel olarak kamyonet yada kamyon ile sadece sizin yükünüz teslim alınarak teslimata gönderilmektedir acil nakliyat hizmetimizde fiyatlar diğer normal nakliyat hizmetimize göre fazladır detaylı bilgi için bizi arayınız.

İstanbul Bursa ambar kargo

Ceylan ambarı her gün ekspres seferler ile İstanbul Bursa ambar kargo hizmeti vermektedir. İstanbul da adresinizden alınan malzemeler ertesi gün sabah Bursa da müşterinizin adresine teslim edilmektedir ürünleriniz Ceylan ambarı güvencesiyle sigortalı olarak taşınmaktadır.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.