Parsiyel taşımacılık

Ceylan ambarı İstanbul Hadımköy merkezli nakliyat , taşımacılık , kargo firmasıdır.

Firmamız Türkiye geneli parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

İstanbul dan Türkiyenin her yerine ve Türkiyenin tüm şehirlerinden istediğiniz ile parsiyel taşımacılıkta en uygun fiyat garantisiyle hizmet veriyoruz firmamızın tüm şehirlerde şubeleri mevcut olduğu için çapraz parsiyel taşımacılık hizmetleri sunabilmektedir.

Edirne den Karsa , Ankara dan İzmire , İstanbul dan Iğdıra , Çorlu dan Antalya ya kadar çok geniş bir yelpazede parça yüklerinizi sigortalı olarak güvenle taşıyoruz.

Fiyat teklifi almak için 0552 938 83 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Acil parsiyel taşımacılık

Acil taşınacak parsiyel yükünüz mü var 1 koli yada 50 koli adet fark etmeksizin tüm parsiyel yüklerinizi aynı gün adresinizden alıp ertesi gün adresine teslim ediyoruz.

Yakın mesafe iki şehir arası yükünüz aynı gün teslim edilmektedir örneğin Kocaeli Ankara arası yada Iğdır Kars arası yada Tekirdağ İstanbul arası gibi yakın mesafeli yükünüz aynı gün teslimat garantisiyle hizmet veriyoruz.

150.000.00 TL ye kadar olan yükünüz kaskolu bir şekilde sevk edilmektedir daha yüksek meblağlı ürünlerinizi kendiniz kasko yapmanız gerekmektedir.

İstanbul Ankara parsiyel taşımacılık yükünüz bugün adresinizden alındığı takdirde ertesi sabah adrese teslimat sağlanmaktadır yükünüz için kamyonet yada kamyon hangi araç uygunsa o araç ile alınıp direkt olarak teslimat noktasına sevkiyatı gerçekleştirilmektedir.

İstanbul İzmir parsiyel taşımacılık yükünüz bugün adresinizden alındığı durumda yarın sabah İzmir de adrese teslimat sağlanır yükünüz için kamyon yada tır hangi araç yükünüzü alacak ölçüdeyse o araç ile alınıp direkt olarak teslim adresine sevk edilmektedir.

1 Yorum

  • Parsiyel nedir

    […] Parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Türkiye geneli taşınacak parsiyel yükleriniz için buraya […]

  • Bu gönderinin yorumları kapatılmış.