İstanbul Bursa kamyon nakliyat

Ceylan ambarı uzun yıllardır İstanbul Bursa kamyon nakliyat hizmeti vermektedir.

Firmamız her gün karşılıklı seferler ile İstanbul Bursa arası ekspres hizmet vermektedir bu gün firmamıza teslim ettiğiniz malzemeler yarın sabah adrese teslim edilmektedir.

Yükünüz Ceylan ambarı güvencesiyle sigortalı olarak sevk edilmektedir. 150.000.00 TL ye kadar tüm ürünleriniz sigortalı olarak sevk edilmektedir daha yüksek meblağlı ürünlerinizi ekstra ücret karşılığında sigorta işlemini yapıyoruz.

İstanbul Bursa kamyon nakliyesi fiyat teklifi almak için 0552 938 83 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İstanbul dan Bursa ya gidecek ürünleriniz var kamyon ihtiyacınızmı var ? Ceylan ambarı size yeter geniş kamyon ağımız sayesinde kamyon talep etmeniz durumunda İstanbulun 39 ilçesinde adresinize 1 saat içerisinde kamyon gönderilir.

Uzun şase , kısa şase , kapalı kasa ve açık kasa kamyonlarımız mevcuttur. Her yüke uygun ölçüde araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Kamyon yüklemesinde Forklift hizmetimizle yanınızdayız kamyon yükleme işlemi yapacaksınız ama forklift ihtiyacınızmı var kamyon adresinize yanaştığı anda forkliftimizide adresinize gönderiyoruz yükleme işlemlerinde forkliftimizle yanınızda oluyoruz ekstra ücrete tabidir müşteri temsilcilerimizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kamyon yüklemesinde hamal ihtiyacınızmı mevcut adresinize kamyon yanaştığı anda hamallarımızıda adresinize yönlendiriyoruz kamyona yükleme işlemlerini uzman hamallarımız yapmaktadır bu işlem ekstra ücrete tabidir müşteri temsilcilerimizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

En ucuz kamyon nakliyesi

Firmamızın öz mal araçları ile İstanbul Bursa kamyon nakliyesi hizmeti vermesi sayesinde en ucuz kamyon nakliyesi hizmeti sunmaktayız.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.