İstanbul ambar taşımacılık

Ceylan ambarı İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin her yerine gidecek eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır.

Firmamızın Türkiye'nin 81 şehrinde acente ve şubesi mevcuttur bu sayede günlük olarak eşyalarınızı toplayıp adresinize 2 gün içerisinde teslim etmekteyiz. Adresten ürün alıp adrese teslim hizmeti sunuyoruz.

İstanbul ambar

İstanbul ambar firması tercih ederken ilk arayacağınız firma ceylan ambarıdır gerek geniş müşteri portföyümüz gerek geniş araç ağımız gerek uzman kadromuz sayesinde Türkiye'nin en hızlı en uygun fiyatlı İstanbul ambar firması olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

İstanbul İzmir ambar taşımacılığı her gün karşılıklı seferlerle yapmaktayız İstanbul dan İzmir'e ve İzmir den İstanbul'a her gün tır çıkışlarımız vardır bugün teslim aldığımız malzemeler ertesi gün İzmir de adrese teslim edilmektedir.

İstanbul Ankara ambar

İstanbul Ankara ambar taşımacılığı her gün karşılıklı seferlerle yapıyoruz. İstanbul dan Ankara ya ve Ankara dan İstanbul'a her gün tır çıkışlarımız mevcuttur bugün teslim aldığımız ürünler ertesi gün Ankara da adrese teslim ediyoruz.

İstanbul dan Türkiye'nin herhangi bir şehrine gidecek yükünüz mü var geniş acente ve şube ağımız sayesinde 3 günde teslimat yapıyoruz. İstanbul dan Karsa , Edirne den İstanbul'a kadar geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

İstanbul ambar fiyatlarımız koli başlangıç fiyatları 7 tl + kdv dir 0-10 desi / 0-10 kg aralığı için geçerli fiyatlardır daha büyük koli ve malzemeleriniz için bizi arayın sizlere fiyat teklifimizi telefonu kapatmadan hızlıca verelim diğer firmalarda olduğu gibi değiliz o onun numarasını o onun numarasını şu şunun numarasını gibi asla müşteriye vakit kaybettirecek işlemler yoktur telefonu ilk kaldıran müşteri temsilcimiz sizlere fiyat konusunda yardımcı olacaklardır.

İstanbul ambar yüklerinizi sigortalı olarak taşımaktayız sizin kafanız rahat olsun diye 100.000.00 TL ye kadar tüm gönderilerinizi sigortalayarak sevk ediyoruz içiniz rahat yükünüz rahat etsin.

İkitelli İstanbul ambarı hizmeti vermekteyiz ikitelli bölgesinde sürekli boş araçlarımız mevcuttur araç talebinde bulunduğunuz andan itibaren maksimum 60 dakika içerisinde ikitellide adresinize araç yönlendirilmesi yapılmaktadır.

İstanbul parsiyel taşımacılık ve İstanbul komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz ister 2 çuval ister 200 çuval malzemeniz olsun tüm eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Ceylan ambarı yükünüzü taşır.

İstanbul şehir içi ürün toplama araç filomuz ; on adet kamyonet , on adet kamyon ve on adet ducato ile hizmet vermekteyiz. Açık , kapalı , uzun şase ve kısa şase araçlarımız mevcuttur her yüke uygun ölçülerde araçlarla hizmet veriyoruz.

Firmamız İstoç İstanbul ambarı hizmeti vermektedir istoç esnafına uygun fiyatlarla İstanbul ambarı hizmeti vermekteyiz Türkiye'nin her yerine gidecek eşyalarınızı istoçta adresinizden teslim alıp adresinize teslim ediyoruz.

Ödeme yöntemlerimiz cari müşterilerimiz için fatura kesim tarihinden itibaren 15 gün , 1 ay ve 2 ay vade olabilmektedir yüksek meblağlı ödemeleriniz için çek ödemesi kabul edilmektedir.

Firmamızdan sürekli nakliye hizmeti alan müşterilerimize verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile online kargo takibi bölümünden kargolarının tüm hareketlerini online olarak görebilmektedirler. Malzemeleriniz teslim edildikten sonra ıslak imzalı evrakı online olarak görebilirsiniz.

Ne tür malzemeler taşıyoruz ? Taşınması kanunen yasak olmayan yanıcı ve patlayıcı olmayan her türlü malzemeyi taşıyoruz koli , çuval , bidon , palet , varil , ibc tank , ev eşyası , büro eşyası , elektronik eşya , sandık ve benzeri her türlü malzemelerinizi güvenle taşıyoruz.

İstanbul büro ve ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz İstanbula gidecek büro ve ofis mobilyalarınız mı var siz zahmet etmeyin paketlemesi dahil tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize yapıyoruz size kalan sadece oturmak.

İstanbul'a gidecek atm yada banka malzemelerimi var atm , banka şubesi ve para kasası gibi taşımacılık işlemleriniz mi var uzman kadromuzla İstanbul'a gidecek bankacılık malzemelerinizi taşıyoruz.

İstanbul teslimat yaptığımız ilçeler ; Adalar , Arnavutköy , Ataşehir , Avcılar , Bağcılar , Bahçelievler , Bakırköy , Başakşehir , Bayrampaşa , Beşiktaş , Beykoz , Beylikdüzü , Beyoğlu , Büyükçekmece , çatalca , Çekmeköy , Esenler , Esenyurt , Eyüp , fatih , Gaziosmanpaşa , güngören , Kadıköy , Kağıthane , kartal , Küçükçekmece , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sarıyer , şile , Silivri , şişli , Sultanbeyli , sultangazi , tuzla , Ümraniye , Üsküdar ve Keytinburnu ilçelerine eşya teslimatımız vardır tüm ilçelere günlük sevkiyatımız vardır diğer firmalar gibi haftada 1 gün gitmiyoruz her gün tüm ilçelere gidiyoruz.

İstanbul komple kamyon ve İstanbul komple tır yükleriniz için 7/24 tır ve kamyonlarımızla hizmetinizdeyiz size bir telefon kadar uzağız iletişim sayfasında iletişim bilgilerimiz mevcuttur.

İstanbul parsiyel yük taşımacılığı çok önemli bir konudur çoğu firmada malzemeleriniz zarar görebilmektedir kırılıp dökülebilmekte makinalarınız zarar görebilmekte beyaz eşyalarınız çizilebilmektedir firmamız hamalından yüklemecisine forkliftçisine kadar tüm personeli uzman ekipten oluşmaktadır konusunda uzman olmayan hiç bir personeli barındırmaz ceylan ambarı.

Zeytinburnu ambarlar bölümünde yıllarca hizmet veren Ceylan ambarı firmamız ambarların kapatılmasıyla birlikte Hadımköy bölgesindeki yeni yerinde hizmet vermektedir. Zeytinburnu ambar firması arayan tüm firmalara Hadımköy de hizmet vermeye devam ediyoruz Türkiye'nin 81 iline ürünlerinizi sigortalı olarak güvenle taşıyoruz.

İstanbul Kocaeli ambarı

İstanbul Kocaeli ambarı olarak her gün İstanbul dan Kocaeli ye parsiyel yüklerinizi sigortalı olarak güvenle taşıyoruz 1 koli yada 50 koli parça adedi fark etmeksizin tüm yüklerinizi Kocaeli ye her gün ekspres seferler ile taşıyoruz. Kocaeli ye gidecek acil yüklerinizi firmamız kamyonetleriyle aynı gün hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

İstanbul ambar

İstanbul ambar firmamız her daim güler yüzlü hizmet politikasıyla çalışmaktadır. İstanbul da en uygun fiyatlı ve en hızlı ambar hizmeti veren firmaların başında Ceylan ambarı gelmektedir sizde İstanbul dan Türkiye'nin 81 vilayetine kargo göndermek için bizi arayınız.

İstanbul ambarı Yenibosna

Ceylan ambarı olarak İstanbul ambarı yenibosna hizmeti vermekteyiz Yenibosna bölgesinden İstanbul un tüm ilçelerine gidecek yüklerinizi adresinizden teslim alıyor İstanbul ilinin tüm ilçelerine adrese teslim hizmeti veriyoruz. Yenibosnanın tüm mahallelerinden ve semtlerinden ürünleriniz adresten alınıp 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Zeytinburnu İstanbul ambarı

Ceylan ambarı Zeytinburnu İstanbul ambarı hizmeti vermektedir. Ürünleriniz Zeytinburnu ilçemizin tüm semt ve mahallelerinden adresten alınıp İstanbul da adrese teslim edilmektedir en uygun fiyatlı Zeytinburnu İstanbul ambarı için firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayınız. Firmamız kargo hızında ambar hizmeti sunmaktadır tüm ekipman taşımacılık faaliyetindeki malzemeler hız güven sigorta gibi konularla kargo hızında ambar faaliyetimizi sürdürmekteyiz.