ikitelli ambar

Ceylan ambarı ikitelli ambar hizmeti sunuyor.

1995 yılından beri Ceylan ambarı ikitelli bölgesinde tüm sanayi sitelerine ambar hizmeti vermektedir.

Ceylan ambarı ikitelli bölgesinde adresinizden aldığı ürünleri Türkiyenin tüm vilayetlerine taşımaktadır.

Parsiyel taşımacılık ve komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz. İster 2 koli ister 200 koli yükünüz olsun ikitellide adresten alıp adrese teslim hizmeti veriyoruz.

Adresinizden alınan ürünler kaskolu olarak sevk edilmektedir. Gözünüz arkada kalmasın Ceylan ambarı yükünüzü kaskolar sevk eder.

İkitelli esnafının en büyük problemi araç talep ettiği gün ambarlar araç yok , araç arıza yaptı , trafik var gibi sebeplerle boğuşmaktadır. Ceylan ambarı Türkiyenin 81 iline ambar hizmeti verdiği için sizi tüm bu tür problemlerden kurtarmaktadır araç talep etmeniz durumunda yaklaşık 1 saat gibi kısa sürede adresinize araç yönlendirmesi yapılmaktadır.

Hangi sanayi sitelerinden ürün alımı yapıyoruz ?

İmsan, Depo ardiyeciler den, Keresteciler, Masko, Heskop tan, Metal iş, Aykosan, Demirciler de, İpkas, Marmara, Müstakiler den, Aymakop, Dersan koop, Bağcılar güngören, İpkas tan, Tormak, Esenler, Haseyad 1 den, Haseyad 2 de, Çorapçılar, Kağıthane sünnet, Cila ve nikelajcılar dan, İsteks, Saraçlar, Dolapdere de, Pik dökümcüler, Tümsan, Başakşehir, Evren, Mutfakçılar sanayi sitelerinden adresten ürün alımı yapıyoruz.

Şehiriçi nakliyat

ikitelli şehiriçi nakliyat hizmeti vermekteyiz. İkitelli bölgesinde kamyonet ve kamyonlarımız sürekli mevcuttur şehiriçi İstanbulun 39 ilçesine nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.