Gaziantep ambar taşımacılık

Ceylan ambarı istanbul başta olmak üzere Türkiyenin heryerinden gaziantepe gidecek eşyalarınız sigortalı olarak taşımaktadır.

Firmamızın Türkiyenin 81 şehrinde acenta ve şubesi mevcuttur bu sayede günlük olarak eşyalarınızı toplayıp Gaziantepte adresine 2 gün içerisinde teslim etmekteyiz. Adresten ürün alıp Gaziantepte adrese teslim hizmeti sunuyoruz.

Kaliteli hizmeti uygun fiyat politikasıyla birleştiren firmadır ceylan ambarı sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimize en hızlı en ekonomik hizmeti sunmak gayesiyle hergün yeni güne başlangıç yapmaktayız.

istanbul Gaziantep ambar firması tercih ederken ilk arayacağınız firma ceylan ambarıdır gerek geniş müşteri portföyümüz gerek geniş araç ağımız gerek uzman kadromuz sayesinde Türkiyenin en hızlı en uygun fiyatlı Gaziantep ambar firması olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Gaziantepten Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek yükünüzmü var geniş acenta ve şube ağımız sayesinde 3 günde teslimat yapıyoruz.

Gaziantep ambar fiyatlarımız koli başlangıç fiyatları 7 tl + kdv dir 0-10 desi / 0-10 kg aralığı için geçerli fiyatlardır daha büyük koli ve malzemeleriniz için bizi arayın sizlere fiyat teklifimizi telefonu kapatmadan hızlıca verelim diğer firmalarda olduğu gibi değiliz o onun numarasını o onun numarasını şu şunun numarasını gibi asla müşteriye vakit kaybettirecek işlemler yoktur telefonu ilk kaldıran müşteri temsilcimiz sizlere fiyat konusunda yardımcı olacaklardır.

Gaziantep ambar yüklerinizi sigortalı olarak taşımaktayız sizin kafanız rahat olsun diye 100.000.00 TL ye kadar tüm gönderilerinizi sigortalayarak sevk ediyoruz içiniz rahat yükünüz rahat etsin.

İkitelli Gaziantep ambarı hizmeti vermekteyiz ikitelli bölgesinde sürekli boş araçlarımız mevcuttur araç talebinde bulunduğunuz andan itibaren maksimum 60 dakika içerisinde ikitellide adresinize araç yönlendirilmesi yapılmaktadır.

Gaziantep parsiyel taşımacılık ve Gaziantep komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz ister 2 çuval ister 200 çuval malzemeniz olsun tüm eşyalarınızı gaziantepe güvenle taşımaktayız. Ceylan ambarı yükünüzü taşır.

istanbul şehiriçi ürün toplama araç filomuz ; on adet kamyonet , on adet kamyon ve on adet ducato ile hizmet vermekteyiz. Açık , kapalı , uzun şase ve kısa şase araçlarımız mevcuttur her yüke uygun ölçülerde araçlarla hizmet veriyoruz.

Firmamız istoç Gaziantep ambarı hizmeti vermektedir istoç esnafına uygun fiyatlarla Gaziantep ambarı hizmeti vermekteyiz gaziantepe gidecek eşyalarınızı istoçta adresinizden teslim alıp gaziantepte adresinize teslim ediyoruz.

Ödeme yöntemlerimiz cari müşterilerimiz için fatura kesim tarihinden itibaren 15 gün , 1 ay ve 2 ay vade olabilmektedir yüksek meblalı ödemeleriniz için çek ödemesi kabul edilmektedir.

Firmamızdan sürekli nakliye hizmeti alan müşterilerimize verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile online kargo takibi bölümünden kargolarının tüm hareketlerini online olarak görebilmektedirler. Malzemeleriniz teslim edildikten sonra ıslak imzalı evrağı online olarak görebilirsiniz.

Ne tür malzemeler taşıyoruz ? Taşınması kanunen yasak olmayan yanıcı ve patlayıcı olmayan her türlü malzemeyi taşıyoruz koli , çuval , bidon , palet , varil , ibc tank , ev eşyası , büro eşyası , elektronik eşya , sandık ve benzeri her türlü malzemelerinizi güvenle taşıyoruz.

Gaziantep büro ve ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz Gaziantepe gidecek büro ve ofis mobilyalarınızmı var siz zahmet etmeyin paketlemesi dahil tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize yapıyoruz size kalan sadece oturmak.

Gaziantepe gidecek atm yada banka malzemelerimi var atm , banka şubesi ve para kasası gibi taşımacılık işlemlerinizmi var uzman kadromuzla Gaziantepe gidecek bankacılık malzemelerinizi taşıyoruz.

Gaziantep teslimat yaptığımız ilçeler ; Araban , Nizip , Şahinbey , İslahiye , Nurdağı , Şehitkamil , Karkamış , Oğuzeli ve Yavuzeli ilçelerine eşya teslimatımız vardır tüm ilçelere günlük sevkiyatımız vardır diğer firmalar gibi haftada 1 gün gitmiyoruz hergün tüm ilçelere gidiyoruz.

Gaziantep komple kamyon ve Gaziantep komple tır yükleriniz için 7/24 tır ve kamyonlarımızla hizmetinizdeyiz size bir telefon kadar uzağız iletişim sayfasında iletişim bilgilerimiz mevcuttur.

Gaziantep parsiyel yük taşımacılığı çok önemli bir konudur çoğu firmada malzemeleriniz zarar görebilmektedir kırılıp dökülebilmekte makinalarınız zarar görebilmekte beyaz eşyalarınız çizilebilmektedir firmamız hamalından yüklemecisine forkliftçisine kadar tüm personeli uzman ekipten oluşmaktadır konusunda uzman olmayan hiç bir personeli barındırmaz ceylan ambarı.

Antrepomuz

İstanbulda 25.000 m2 kapalı alanlı antrepomuz mevcuttur hadımköy bölgesinde müşterilerimize bu alanda depolama hizmetide sunmaktayız.

Gaziantepte 23.000 m2 kapalı alanlı antrepomuz mevcuttur organize sanayi bölgesinde müşterilerimize bu alanda depolama hizmetide sunmaktayız.

 

Gaziantep Haritası
Gaziantep ilimizin haritası