Ambar kargo nedir

Ambar kargo nedir ?

Ambar ve kargo ana bağlamda ikiside taşımacılık işidir bir yükün a noktasından b noktasına taşıma işlemidir.

Ama ambar ve kargo tamamen birbirinden farklı taşımacılık yöntemleridir bunları detaylı bir şekilde irdeleyelim öncelikle Ambar nedir sorusuna cevap verelim.

Ambar nedir ?

Eşya , Malzeme ve yüklerinizin taşınması için malzeme toplayan araçların malzemeleri getirdiği depoya ambar denir ambara getirilen malzemeler tır lara yüklenerek gidecekleri şehirlere sevk edildikleri yere ambar denir. Kısaca ambar sevk edilecek eşyaların ilk getirildiği depolandığı muhafaza edildiği yerdir.

Kargo nedir ?

Kargo taşınacak malzemelerin adresten alınıp adrese teslim edilmesi işlemidir. Kargolar aracılığıyla ufak dosya paket koli gibi emtiyalar taşınır kargoda büyük eşyalar taşınmaz.

Kargo ile ambarın en belirgin 4 farkı vardır

  1. Kargo ufak eşyaları taşır Ambar ufak büyük farketmeksizin her türlü eşyayı taşır.
  2. Kargo eşyalarınızı kata kadar çıkartır ambar eşyalarınızı kapıdan alır kapıya teslim eder apartmanda kata vs çıkartmaz ürünleri
  3. Kargo şahsi gönderiler yapılabilir ambarda sadece irsaliye yada faturası olan gönderiler sevk edilebilir.
  4. Ambar firmaları kargo firmalarına göre %50 daha ucuza gönderirler ürünlerinizi kargonun 30 tl istediği koliyi ambar ile çok rahat 15 tl ye gönderebilirsiniz.

Firmamız Türkiye geneli taşımacılık yapmaktadır taşınacak yükünüz varsa iletişim sayfamızdan bize ulaşın.

Ambarla gönderim nedir

Ambarla gönderim nedir sorusunun cevabı diğer gönderim yöntemlerine göre en uygun maliyetli gönderim şeklidir. Kargo , lojistik ve benzeri diğer taşımacılık yöntemlerine göre fiyat konusunda en uygun maliyetli çözümdür.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.