Adıyaman ambarı istoç

Adıyaman ambarı istoç firmamız her gün İstanbul Adıyaman arası ekspres seferler ile taşımacılık hizmeti vermektedir. İstanbul da adresinizden teslim alınan malzemeler 2 gün içerisinde Adıyaman da adrese teslim edilmektedir.

İstoç da tüm adalar dan adresten ürün alımı yapmaktayız istoç dışında İstanbul un tüm ilçelerinden adresten ürün alımı yapıyoruz Adıyaman da tüm ilçelere adrese teslim hizmeti veriyoruz Adıyaman merkez ilçeleri dışında kalan taşra ilçelere ürün teslimatları 1 gün gecikmeli olarak sevk edilmektedir ilçelere gönderilen ürünler merkez fiyatından farklı olarak %25 ilave ücret yansıtılmaktadır.

İstoç firmaları çoğunlukla zücaciye gibi kırılgan ürünler sevk etmektedirler taşımakta olduğumuz tüm ürünler sigortalı olarak sevk edilmektedir oluşabilecek herhangi bir hasar durumunda sigorta tarafından zararınız karşılanmaktadır. Biliyoruz çoğu istoç firmalarının ambar firmalarından yakındığı konuların başında ürünlerinde hasar oluştuğunda karşılarında muhatap bulamamaktır bu gibi problemlerde Ceylan ambarı her daim yanınızdadır.

Firmamız ürün adeti gözetmeksizin tüm yüklerinizi güvenle taşımaktadır.

Firmamızda online kargo takip bölümü bulunmaktadır firmamıza verdiğiniz ürünlerin takibini online kargo takibi bölümünden anlık olarak takip etme özelliği mevcuttur.

Geniş araç filomuzla İstanbul da tüm adreslerden ürün alımı yapıyoruz şehir içi kamyonet ve kamyonlarımızla maksimum 1 saat gibi kısa sürede adresten ürün alımı yapmaktayız.

İstoç parsiyel taşımacılık hizmetiyle parça yüklerinizi kapıdan kapıya hizmetiyle 2 gün gibi kısa sürede Adıyaman da adrese ulaştırıyoruz.

İstoç komple taşımacılık hizmetiyle komple kamyon yada komple tır dolduracak kadar yüklerinizi sadece sizin yükünüzü araçla sevk ederek 24 saat gibi kısa sürede Adıyaman da adrese teslim hizmeti veriyoruz.

Acil taşımacılık

Adıyaman acil taşımacılık hizmetiyle İstoç Adıyaman acil kargonuzu hızlı ve güvenli bir şekilde Adıyaman da adrese teslim ediyoruz acil taşımacılık hizmetimizde fiyatlar normal taşımacılık hizmetine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Türkiye’nin her yerinden Adıyaman’a

Firmamız İstanbul dışında Türkiye geneli tüm şehirlerden Adıyaman ilimize ürünlerinizi sevk etmektedir Türkiye geneli Adıyaman ambar hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.