Van ambar

Van ambarı İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin her yerinden Van'a gidecek eşyalarınız sigortalı olarak taşımaktadır.

Firmamızın Türkiye'nin 81 şehrinde acente ve şubesi mevcuttur bu sayede günlük olarak eşyalarınızı toplayıp Van da adresinize 2 gün içerisinde teslim etmekteyiz. Adresten ürün alıp Van da adrese teslim hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Van ambar firması tercih ederken ilk arayacağınız firma ceylan ambarıdır gerek geniş müşteri portföyümüz gerek geniş araç ağımız gerek uzman kadromuz sayesinde Türkiye'nin en hızlı en uygun fiyatlı Van ambar firması olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Van İzmir ambar taşımacılığı her gün karşılıklı seferlerle yapmaktayız Van dan İzmir'e ve İzmir den Vana her gün tır çıkışlarımız vardır bugün teslim aldığımız malzemeler ertesi gün İzmir de adrese teslim edilmektedir.

Van dan Türkiye'nin herhangi bir şehrine gidecek yükünüz mü var geniş acente ve şube ağımız sayesinde 3 günde teslimat yapıyoruz. Van dan karsa , Edirne den Vana kadar geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Van ambar fiyatlarımız koli başlangıç fiyatları 7 tl + kdv dir 0-10 desi / 0-10 kg aralığı için geçerli fiyatlardır daha büyük koli ve malzemeleriniz için bizi arayın sizlere fiyat teklifimizi telefonu kapatmadan hızlıca verelim diğer firmalarda olduğu gibi değiliz o onun numarasını o onun numarasını şu şunun numarasını gibi asla müşteriye vakit kaybettirecek işlemler yoktur telefonu ilk kaldıran müşteri temsilcimiz sizlere fiyat konusunda yardımcı olacaklardır.

Van ambar yüklerinizi sigortalı olarak taşımaktayız sizin kafanız rahat olsun diye 100.000.00 TL ye kadar tüm gönderilerinizi sigortalayarak sevk ediyoruz içiniz rahat yükünüz rahat etsin.

Van ambarı ikitelli

İkitelli Van ambarı hizmeti vermekteyiz ikitelli bölgesinde sürekli boş araçlarımız mevcuttur araç talebinde bulunduğunuz andan itibaren maksimum 60 dakika içerisinde ikitelli de adresinize araç yönlendirilmesi yapılmaktadır.

Van parsiyel taşımacılık ve Van komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz ister 2 çuval ister 200 çuval malzemeniz olsun tüm eşyalarınızı vana güvenle taşımaktayız. Ceylan ambarı yükünüzü taşır.

İstanbul şehir içi ürün toplama araç filomuz ; on adet kamyonet , on adet kamyon ve on adet ducato ile hizmet vermekteyiz. Açık , kapalı , uzun şase ve kısa şase araçlarımız mevcuttur her yüke uygun ölçülerde araçlarla hizmet veriyoruz.

Van ambarı istoç

Firmamız İstoç Van ambarı hizmeti vermektedir istoç esnafına uygun fiyatlarla Van ambarı hizmeti vermekteyiz vana gidecek eşyalarınızı istoçta adresinizden teslim alıp Van da adresinize teslim ediyoruz.

Ödeme yöntemlerimiz cari müşterilerimiz için fatura kesim tarihinden itibaren 15 gün , 1 ay ve 2 ay vade olabilmektedir yüksek meblağlı ödemeleriniz için çek ödemesi kabul edilmektedir.

Firmamızdan sürekli nakliye hizmeti alan müşterilerimize verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile online kargo takibi bölümünden kargolarının tüm hareketlerini online olarak görebilmektedirler. Malzemeleriniz teslim edildikten sonra ıslak imzalı evrakı online olarak görebilirsiniz.

Ne tür malzemeler taşıyoruz ? Taşınması kanunen yasak olmayan yanıcı ve patlayıcı olmayan her türlü malzemeyi taşıyoruz koli , çuval , bidon , palet , varil , ibc tank , ev eşyası , büro eşyası , elektronik eşya , sandık ve benzeri her türlü malzemelerinizi güvenle taşıyoruz.

Van büro ve ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz vana gidecek büro ve ofis mobilyalarınız mı var siz zahmet etmeyin paketlemesi dahil tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize yapıyoruz size kalan sadece oturmak.

Van'a gidecek atm yada banka malzemelerimi var atm , banka şubesi ve para kasası gibi taşımacılık işlemleriniz mi var uzman kadromuzla vana gidecek bankacılık malzemelerinizi taşıyoruz.

Van teslimat yaptığımız ilçeler ; Bahçesaray , Başkale , çaldıran , çatak , Edremit , Erciş , Gevaş , Gürpınar , İpekyolu , Muradiye , Özalp , saray ve Tuşba ilçelerine eşya teslimatımız vardır tüm ilçelere günlük sevkiyatımız vardır diğer firmalar gibi haftada 1 gün gitmiyoruz her gün tüm ilçelere gidiyoruz.

Van komple kamyon ve Van komple tır yükleriniz için 7/24 tır ve kamyonlarımızla hizmetinizdeyiz size bir telefon kadar uzağız iletişim sayfasında iletişim bilgilerimiz mevcuttur.

Van parsiyel yük taşımacılığı çok önemli bir konudur çoğu firmada malzemeleriniz zarar görebilmektedir kırılıp dökülebilmekte makinalarınız zarar görebilmekte beyaz eşyalarınız çizilebilmektedir firmamız hamalından yüklemecisine forkliftçisine kadar tüm personeli uzman ekipten oluşmaktadır konusunda uzman olmayan hiç bir personeli barındırmaz ceylan ambarı.

İstanbul Van nakliye ambarı

Ceylan ambarı en uygun fiyatlı İstanbul Van nakliye ambarı firmasıdır. En uygun fiyatlı hizmet veriyor olmamızın başlıca nedenleri geniş araç , müşteri , şube ağımız olmasından kaynaklanmaktadır. İstanbul dan Vana gidecek yüklerinizi bugün adresinizden aldığımızda ertesi gün Van da adrese teslim edilmektedir.

Antrepomuz

İstanbul da 25.000 m2 kapalı alanlı antrepomuz mevcuttur hadımköy bölgesinde müşterilerimize bu alanda depolama hizmetide sunmaktayız.

Van da 23.000 m2 kapalı alanlı antrepomuz mevcuttur organize sanayi bölgesinde müşterilerimize bu alanda depolama hizmetide sunmaktayız.

Van Kargo

Ceylan ambarı Van kargo ekspres seferler ile hizmet vermektedir firmamız Kargo hızında teslimatlar için hizmet sunmaktadır. Bugün adresinizden alınan malzemeler ertesi gün sabah Van da adrese teslim için ekspres hizmetimizden yararlanabilirsiniz bu hizmetimizde fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Van ambarı Yenibosna

Ceylan ambarı olarak Van ambarı yenibosna hizmeti vermekteyiz Yenibosna bölgesinden Vana gidecek yüklerinizi adresinizden teslim alıyor Van da tüm ilçelerine adrese teslim hizmeti veriyoruz. Yenibosnanın tüm mahallelerinden ve semtlerinden ürünleriniz adresten alınıp 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Zeytinburnu Van ambarı

Ceylan ambarı Zeytinburnu Van ambarı hizmeti vermektedir. Ürünleriniz Zeytinburnu ilçemizin tüm semt ve mahallelerinden adresten alınıp Van da adrese teslim edilmektedir en uygun fiyatlı Zeytinburnu Van ambarı için firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayınız. Firmamız kargo hızında ambar hizmeti sunmaktadır tüm ekipman taşımacılık faaliyetindeki malzemeler hız güven sigorta gibi konularla kargo hızında ambar faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Van parça eşya nakliyesi

Ceylan ambarı Van parça eşya nakliyesi hizmeti vermektedir. Vana gidecek parça eşyalarınızı Türkiye geneli toplayıp Van da adresinize teslim ediyoruz en uygun fiyatlı Van parça eşya firmasıyız.

Van ambarı Anadolu yakası

Van ambarı Anadolu yakası firmamız her gün karşılıklı seferler ile Anadolu yakasından Vana çıkış yapmaktadır. Van ambarı Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerden adresten ürün alımı yapmakta olan firmamız geniş araç ağıyla siz değerli müşterilerimiz sipariş verdikten çok kısa bir süre içerisinde adrese araç yönlendirilmektedir aynı gün ürünler araca yüklenip sevk edilmektedir maksimum 2 gün içerisinde adrese teslim hizmeti vermekteyiz. Bazı Van ambarı Anadolu yakası firmaları adresten ürün alımı ve adrese teslimat için ekstra ücretler talep etmektedirler firmamız asla adresten ürün alımı için ekstra ücret talep etmez ürünleriniz sigortalı olarak güvenle taşınır.