Konya ambar taşımacılık

Ceylan ambarı İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin her yerinden Konya ya gidecek eşyalarınız sigortalı olarak taşımaktadır.

Firmamızın Türkiye'nin 81 şehrinde acente ve şubesi mevcuttur bu sayede günlük olarak eşyalarınızı toplayıp Konya da adresinize 2 gün içerisinde teslim etmekteyiz. Adresten ürün alıp Konya da adrese teslim hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Konya ambar firması tercih ederken ilk arayacağınız firma ceylan ambarıdır gerek geniş müşteri portföyümüz gerek geniş araç ağımız gerek uzman kadromuz sayesinde Türkiye'nin en hızlı en uygun fiyatlı Konya ambar firması olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Konya İzmir ambar taşımacılığı her gün karşılıklı seferlerle yapmaktayız Konya dan İzmir'e ve İzmir den Konya ya her gün tır çıkışlarımız vardır bugün teslim aldığımız malzemeler ertesi gün İzmir de adrese teslim edilmektedir.

Konya dan Türkiye'nin herhangi bir şehrine gidecek yükünüz mü var geniş acente ve şube ağımız sayesinde 3 günde teslimat yapıyoruz. Konya dan karsa , Edirne den Konya ya kadar geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Konya ambar fiyatlarımız koli başlangıç fiyatları 7 tl + kdv dir 0-10 desi / 0-10 kg aralığı için geçerli fiyatlardır daha büyük koli ve malzemeleriniz için bizi arayın sizlere fiyat teklifimizi telefonu kapatmadan hızlıca verelim diğer firmalarda olduğu gibi değiliz o onun numarasını o onun numarasını şu şunun numarasını gibi asla müşteriye vakit kaybettirecek işlemler yoktur telefonu ilk kaldıran müşteri temsilcimiz sizlere fiyat konusunda yardımcı olacaklardır.

Konya ambar yüklerinizi sigortalı olarak taşımaktayız sizin kafanız rahat olsun diye 100.000.00 TL ye kadar tüm gönderilerinizi sigortalayarak sevk ediyoruz içiniz rahat yükünüz rahat etsin.

İkitelli Konya ambarı hizmeti vermekteyiz ikitelli bölgesinde sürekli boş araçlarımız mevcuttur araç talebinde bulunduğunuz andan itibaren maksimum 60 dakika içerisinde ikitelli de adresinize araç yönlendirilmesi yapılmaktadır.

Konya parsiyel taşımacılık ve Konya komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz ister 2 çuval ister 200 çuval malzemeniz olsun tüm eşyalarınızı Konya ya güvenle taşımaktayız. Ceylan ambarı yükünüzü taşır.

İstanbul şehir içi ürün toplama araç filomuz ; on adet kamyonet , on adet kamyon ve on adet ducato ile hizmet vermekteyiz. Açık , kapalı , uzun şase ve kısa şase araçlarımız mevcuttur her yüke uygun ölçülerde araçlarla hizmet veriyoruz.

Firmamız İstoç Konya ambarı hizmeti vermektedir istoç esnafına uygun fiyatlarla Konya ambarı hizmeti vermekteyiz Konya ya gidecek eşyalarınızı istoçta adresinizden teslim alıp Konya da adresinize teslim ediyoruz.

Ödeme yöntemlerimiz cari müşterilerimiz için fatura kesim tarihinden itibaren 15 gün , 1 ay ve 2 ay vade olabilmektedir yüksek meblağlı ödemeleriniz için çek ödemesi kabul edilmektedir.

Firmamızdan sürekli nakliye hizmeti alan müşterilerimize verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile online kargo takibi bölümünden kargolarının tüm hareketlerini online olarak görebilmektedirler. Malzemeleriniz teslim edildikten sonra ıslak imzalı evrakı online olarak görebilirsiniz.

Ne tür malzemeler taşıyoruz ? Taşınması kanunen yasak olmayan yanıcı ve patlayıcı olmayan her türlü malzemeyi taşıyoruz koli , çuval , bidon , palet , varil , ibc tank , ev eşyası , büro eşyası , elektronik eşya , sandık ve benzeri her türlü malzemelerinizi güvenle taşıyoruz.

Konya büro ve ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz Konya ya gidecek büro ve ofis mobilyalarınız mı var siz zahmet etmeyin paketlemesi dahil tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize yapıyoruz size kalan sadece oturmak.

Konya ya gidecek atm yada banka malzemelerimi var atm , banka şubesi ve para kasası gibi taşımacılık işlemleriniz mi var uzman kadromuzla Konya ya gidecek bankacılık malzemelerinizi taşıyoruz.

Konya teslimat yaptığımız ilçeler ; Ahırlı , Akören , Akşehir , Altınekin , Beyşehir , bozkır , çeltik , Cihanbeyli , Çumra , derbent , Derebucak , Doğanhisar , Emirgazi , Ereğli , Güneysınır , hadim , Halkapınar , Hüyük , ılgın , Kadınhanı , Karapınar , Karatay , kulu , meram , Sarayönü , Selçuklu , Seydişehir , Taşkent , tuzlukçu , Yalıhüyük ve yunak ilçelerine eşya teslimatımız vardır tüm ilçelere günlük sevkiyatımız vardır diğer firmalar gibi haftada 1 gün gitmiyoruz her gün tüm ilçelere gidiyoruz.

Konya komple kamyon ve Konya komple tır yükleriniz için 7/24 tır ve kamyonlarımızla hizmetinizdeyiz size bir telefon kadar uzağız iletişim sayfasında iletişim bilgilerimiz mevcuttur.

Konya parsiyel yük taşımacılığı çok önemli bir konudur çoğu firmada malzemeleriniz zarar görebilmektedir kırılıp dökülebilmekte makinalarınız zarar görebilmekte beyaz eşyalarınız çizilebilmektedir firmamız hamalından yüklemecisine forkliftçisine kadar tüm personeli uzman ekipten oluşmaktadır konusunda uzman olmayan hiç bir personeli barındırmaz ceylan ambarı.

İstanbul Konya nakliye ambarı

Ceylan ambarı en uygun fiyatlı İstanbul Konya nakliye ambarı firmasıdır. En uygun fiyatlı hizmet veriyor olmamızın başlıca nedenleri geniş araç , müşteri , şube ağımız olmasından kaynaklanmaktadır. İstanbul dan Konya ya gidecek yüklerinizi bugün adresinizden aldığımızda ertesi gün Konya da adrese teslim edilmektedir.

Antrepomuz

İstanbul da 25.000 m2 kapalı alanlı antrepomuz mevcuttur hadımköy bölgesinde müşterilerimize bu alanda depolama hizmeti de sunmaktayız.

Konya da 23.000 m2 kapalı alanlı antrepomuz mevcuttur organize sanayi bölgesinde müşterilerimize bu alanda depolama hizmeti de sunmaktayız.

Konya Kargo

Ceylan ambarı Konya kargo ekspres seferler ile hizmet vermektedir firmamız Kargo hızında teslimatlar için hizmet sunmaktadır. Bugün adresinizden alınan malzemeler ertesi gün sabah Konya da adrese teslim için ekspres hizmetimizden yararlanabilirsiniz bu hizmetimizde fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.